Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Tymczasowe tatuaże z motywem biżuterii

Potrzebna Ci niezawodna biżuteria na każdą okazję? Sprawdź naszą ofertę tatuaży tymczasowych ze wzorem biżuterii! Wyjątkowe, piękne tatuaże tymczasowe świetnie sprawdzą się na co dzień jako niecodzienna ozdoba, ale również na bardziej eleganckie wyjścia, gdzie nieprzesuwająca się biżuteria jest nieoceniona.

-25%
-25%

Biżuteria naklejana na rękę, czyli tatuaże tymczasowe z eleganckim motywem.

Tematyka jubilerska pozwala na uzupełnienie kreacji o niecodzienny dodatek. Zdecydowanie jest to element kobiecy, który poza zdobieniem nadgarstków, może sprawdzić się na wyższych częściach rąk, nogach czy też szyi, w zależności od potrzeb. Równie zachwycające będą ozdoby inspirowane klejnotami wykonane na żebrach czy brzuchu.

Wakacyjna ozdoba na stopę lub nadgarstek - tatuaż biżuteria to idealne rozwiązanie.

Symbolika tego typu tatuażu jest bardzo różna - od klasycznych, imitujących metale szlachetne do wzorów związanych z konkretnym czasem, na przykład starożytny Egipt. Dzięki temu można taki tatuaż dopasować do osobistych preferencji oraz sytuacji.

Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody i łatwe w nakładaniu, ze względu na warunki użytkowania są w stanie przetrwać na skórze nawet do siedmiu dni. Są również bardzo łatwe w usuwaniu.