Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Buddyjskie tatuaże tymczasowe

Jeżeli bliska jest Ci kultura Indii na pewno zainteresują Cię tatuaże w tej tematyce. Udostępniamy dla Was bardzo szczegółowe, piękne wzory w tematyce buddyzmu. Pokaż wszystkim wspaniałe motywy z buddyjskimi mnichami o głębokiej historii.


Symbolika wschodu w tatuażu buddyjskim.

Religia buddyzmu wywodzi się z podstawowych założeń powstałych w okolicach 560-480 roku p.n.e. Jest to religia nieteistyczna, zakładająca, że istnieje reinkarnacja, czyli dusza wędruje po świecie w różnych wcieleniach. Oparta na Czterech Szlachetnych Prawdach, religia buddyjska skupia się na dobrym życiu nie związanym z pragnieniami, które prowadzą do cierpienia.

Jak wygląda buddyjski tatuaż ochronny?

Tego typu tatuaże mają dużą wartość mentalną, należy mieć to więc na uwadze. Są przeznaczone dla kobiet jak i mężczyzn. Buddyjskie tatuaże znajdą swoje miejsce na dowolnych częściach ciała, co również może mieć znaczenie symboliczne.

Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody, łatwe w aplikacji i w zależności od warunków użytkowania przetrwają na skórze do 7 dni. Można je również bardzo łatwo zmyć.