Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Demon – tatuaż tymczasowy

Tatuaże związane z tematyką demonów są wyjątkowo silnymi, pełnymi manifestacji poglądów wzorami, które pozwolą wyrazić się w jasny, zdecydowany sposób. Demon jest istotą mającą paskudną reputację powiązaną ze złem, bólem i cierpieniem, jednak ważna jest również symbolika, z którą zostały przedstawione.

-31%
-28%

Upadłe anioły i demony - jaka jest ich symbolika w tatuażu?

Aby mieć pewność, że tatuaż z demonem odpowiada znaczeniem temu, co chcemy przekazać, należy zapoznać się z różnymi tego typu stworzeniami. Odpowiedzialne za różne wydarzenia w życiu, taki na przykład Azrael jest demonem pomagającym przejść do innego świata. Należy mieć na uwadze, że demony i diabły to kompletnie inne stworzenia, które często są mylone.

Demony w tatuażu - klimatyczne kompozycje.

Demony w tatuażach przedstawiane są w ciemnych barwach, czasem podkreślonych czerwienią i żółcią, czasem również innymi kolorami, które nadają odpowiedniego klimatu dziełu. W kompozycjach często spotyka się czaszki, motywy śmierci.

Bardzo często spotykane na rękach lub torsie, tatuaże demonów są domeną głównie mężczyzn, coraz popularniejsze również u kobiet.