Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Tymczasowy tatuaż diament

Diament – piękny, mocny, drogi. Idealny motyw na tatuaż, pełen symboliki i różnych znaczeń. Przede wszystkim jest to symbol niepokonanego i niezniszczalnego, wielkiego hartu ducha i uporu w dążeniu do celu.

-43%
-25%
-25%
-25%
-20%

Luksus na skórze - diamenty w formie tatuażu.

Wyjątkowo damski motyw diamentów, poza oczywistą symboliką związaną z jego niezniszczalnością, budzi skojarzenia również z bogactwem i luksusem, jako że ceny za te niepozorne kamienie osiągają ogromne sumy. Porównane zostały z łzami spływającymi po kobiecych policzkach. Darowany ze szczerych chęci miał przynosić błogosławieństwo, w przeciwnym wypadku może ściągać na obdarowanego przekleństwo... 

Dlaczego kobiety tak bardzo kochaja diamenty? Tatuaż z diamentami - idealny prezent dla Twojej dziewczyny.

Klasyczne, jednokolorowe wzory, czy też bardziej kolorowe, sprawiające wrażenie błyszczących na słońcu, okażą się wyjątkową ozdoba na ciele w dowolnym miejscu. Skierowane tematyką głównie w stronę kobiet, zdąża się, że i na męskim ciele wyglądają bardzo efektownie.

Tatuaże tymczasowe odporne są na wodę, a w zależności od warunków użytkowania utrzymują się nawet do siedmiu dni. Wyjątkowo łatwe w aplikacji, równie przyjemnie się je zmywa.