Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Tymczasowy tatuaż fluorescencyjny

Jeżeli chcesz zabłysnąć na imprezie, u nas znajdziesz rozwiązanie. Wyjątkowe fluorescencyjne tatuaże na pewno zapadną w pamięć innych uczestników. Reagujące na światło UV pigmenty pozwalają na uzyskanie niesamowitego efektu świecenia.

-20%
-32%
16,99

Zdominuj każdą imprezę - zrób sobie tatuaż fluorescencyjny.

Motywy, jakie dla Was przygotowaliśmy, są rozmaite i zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Wzory są wyjątkowo kolorowe, dzięki czemu w pełni można wykorzystać możliwości fluorescencji. Do różnorodnych barw dochodzi duża szczegółowość, które pięknie oddaje charakter tatuażu.

Tatuaż UV - oświeć przyjaciół.

Dedykowane dla osób dorosłych, tatuaże fluorescencyjne najlepiej sprawdzają się w miejscach, gdzie do oświetlania pomieszczeń używa się fioletowych lamp. Jest to więc pomysł typowo imprezowy i właśnie tam najlepiej się sprawdzą. Kreacje wyjściowe pozwalają na dowolne umiejscowienie tatuażu na ciele tak, aby najlepiej eksponował wybrane jego części.

Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji i odporne na działanie wody. W zależności od warunków użytkowania mogą utrzymywać się na skórze do siedmiu dni. Bez wysiłku można je również usunąć ze skóry.