Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Tymczasowe tatuaże wzory gejsza

Tatuaże z gejszą zahaczają o tematykę japońską, są ściśle związane z kulturą tego kraju. Gejsza jest symbolem kruchości, wdzięku i piękna. Urokliwa, dobrze wykształcona gejsza jest kobietą o umiejętnościach artystycznych, bawi gości tańcem, śpiewem i grą na instrumentach. Poza tym potrafią przeprowadzić ceremonię parzenia i picia herbaty, ubrane w tradycyjny strój. Co ciekawe nie jest to rola, która była na początku tylko kobieca. Wywodzi się od błaznów męskich, co powoli zanikło.


Gejsze zdobią skórę dzięki tatuażom.

Motyw gejszy jest wielce urokliwym, często akcentowanym samurajskimi mieczami. Mają symbolizować złamane serce przez nieosiągalną kobietę czy też wielką miłość. Przepięknie prezentują się w delikatnych barwach i miękkich kształtach. 

Kobiecość, wdzięki i piękno kobiety - gejsze zdobywają świat tatuażu.

Wyjątkowo kobieca tematyka motywów z gejszą, może równie dobrze wyglądać u mężczyzn, którzy decydują się na tego typu tatuaż głównie jako symbol miłości poza zasięgiem.

Tatuaże tymczasowe są wyjątkowo łatwe w aplikacji i wodoodporne. W zależności od warunków użytkowania utrzymują się do 7 dni na skórze. Bez problemu można je również zmyć.