Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Tymczasowe tatuaże wzory gejsza

Tatuaże z gejszą zahaczają o tematykę japońską, są ściśle związane z kulturą tego kraju. Gejsza jest symbolem kruchości, wdzięku i piękna. Urokliwa, dobrze wykształcona gejsza jest kobietą o umiejętnościach artystycznych, bawi gości tańcem, śpiewem i grą na instrumentach. Poza tym potrafią przeprowadzić ceremonię parzenia i picia herbaty, ubrane w tradycyjny strój. Co ciekawe nie jest to rola, która była na początku tylko kobieca. Wywodzi się od błaznów męskich, co powoli zanikło.

-20%

Gejsze zdobią skórę dzięki tatuażom.

Motyw gejszy jest wielce urokliwym, często akcentowanym samurajskimi mieczami. Mają symbolizować złamane serce przez nieosiągalną kobietę czy też wielką miłość. Przepięknie prezentują się w delikatnych barwach i miękkich kształtach. 

Kobiecość, wdzięki i piękno kobiety - gejsze zdobywają świat tatuażu.

Wyjątkowo kobieca tematyka motywów z gejszą, może równie dobrze wyglądać u mężczyzn, którzy decydują się na tego typu tatuaż głównie jako symbol miłości poza zasięgiem.

Tatuaże tymczasowe są wyjątkowo łatwe w aplikacji i wodoodporne. W zależności od warunków użytkowania utrzymują się do 7 dni na skórze. Bez problemu można je również zmyć.