Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Tymczasowe tatuaże geometryczne

Grupa tatuaży geometrycznych jest bardzo wyjątkowa. Poza wzorami w pełni wykonanymi za pomocą figur, triumf wiodą tatuaże częściowo geometryczne. Rozmaitość tematyki jest w tym zakresie bardzo duża – zwierzęta, symbole to główne, ale tak naprawdę w taki sposób można przedstawić wszystko.

-30%
-25%
-25%

Minimalistyczny design, czyli tatuaż geometryczny - najciekawsze kształty.

Wzory geometryczne, zwłaszcza te oparte na symetrii, są tymi minimalistycznymi, bardzo nowoczesnymi, ale figury mają również swoje znaczenia. Trójkąt jest symbolem liczby 3 i jest z nią łączony w zakresie upływającego czasu (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) czy też składowymi człowieka (ciało, umysł, duchowość). Koło wiąże się z nieskończonością i jednością, a przy tym ochroną. Kwadrat to stałość, jak również pory roku, etapy rozwoju czy kierunki świata. Linie i strzałki wskazują cel, kierunek.

Od linijki - geometryczne kształty zachwycają i zdobywają świat tatuażu.

Różnorodna tematyka geometrycznego tatuażu pozwala na noszenie go kobietom, mężczyznom jak również i dzieciom. Miejsce przyklejenia jest również dowolne, gdyż ich rozmiary są bardzo różne. Prezentują się równie spektakularnie na każdej części ciała.