Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Patriotyczne tatuaże tymczasowe

Tatuaż może być oryginalną ozdobą, ale też hołdem dla historii. W naszej ofercie znajdują się tatuaże z motywem wojennym, historycznym, który będzie pokazywał stosunek noszącego do przeszłości.

-21%

Tatuaż patriotyczny - odważny wojownik.

Biorąc pod uwagę taką tematykę, mamy na myśli historię powiązaną z żołnierzami, walką o wolność. Pełne symboliki odnoszącej się również do odwagi, pamięci o poległych i trudnej przeszłości. Tego typu tatuaż jest z reguły utrzymywany w szarawej kolorystyce, z drobnymi elementami kolorowymi. Idealnie sprawdzą się na rękach czy nogach, gdzie można je łatwo wyeksponować dla okazania swojego hołdu dla wojowników.

Husaria w tatuażu patriotycznym.

Tatuaże patriotyczne często posiadają elementy husarii, która długi czas była dumą państwa polskiego, niesamowitymi oddziałami o ogromnej mocy psychologicznej, która dzielnie rozbijała szeregi wrogów. Dzisiaj chwała husarii wraca i dużo osób jest nią na nowo zafascynowana

Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji i odporne na wodę. W zależności od warunków użytkowania mogą przetrwać nawet do siedmiu dni na skórze. Bez problemu można je również zmywać.