Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Tymczasowe tatuaże indiańskie

Charakterystyczne, indiańskie wzory tatuaży są często powiązane z naturą lub bezpośrednio z wierzeniami dawnych ludów. Wywodzą się od plemiennych tatuaży indiańskich, które nosiły zarówno kobiety jak i mężczyźni. Każde plemię posiadało inny zestaw typowych tatuaży, który pozwalały na identyfikację danej osoby czy rozpoznanie konkretnego regionu pochodzenia. Często symbolika odsyła do mistycznego świata duchów i przodków.

-33%

Symbole Indian - co oznaczają tatuaże indiańskie?

Tatuaże indiańskie są symbolem siły fizycznej jak również psychicznej – jest to związane z dużym bólem podczas ich robienia. Przedstawiające zwierzęta były związane z cechami charakteru, które chciał posiadać noszący. Dodatkowym atutem były te otrzymane za zasługi w boju.

Indiańskie barwy wojenne - kilkudniowa ozdoba w postaci tatuażu zmywalnego.

Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, pasują tak naprawdę na każdą część ciała, świetnie wyglądając na rękach i nogach, a większe również na torsie.

Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji i odporne na działanie wody. W zależności od warunków użytkowania tatuaż może pozostać na skórze do siedmiu dni. Bez problemu można go również usunąć.