Wyświetlanie 1–24 z 93 wyników

Tatuaże zmywalne – napisy i grafiki

Nie jesteś do końca pewny, jaki tatuaż byś chciał zrobić na swoim ciele? W kategorii inne znajduje się zbiór wzorów, które mogą zainspirować do unikalnego ozdobienia ciała. Przeglądając je natkniesz się na wzory klasyczne, geometryczne, mniejsze i większe, które będziesz mógł dopasować do każdej kreacji.

-43%
-12%
-22%

Symbolika tatuażu.

Tatuaż od zarania dziejów był symboliczną ozdobą ciała, wcześniej dostępna tylko dla wojowników, ale również był oznaką pochodzenia z niższych sfer. W pewnych kręgach tatuaże były symbolami osób należących do gangów, więźniów. Jednak dzisiaj tatuaże zyskują inny status, są bardziej ozdobą, wyrażeniem siebie. Nie są już tak ściśle powiązane z szajkami czy bezprawiem.

Napis, czy grafika? Jaki tatuaż tymczasowy wybrać?

Rozmaite tatuaże dostępne w tej kategorii są przystępnymi wzorami dla każdego, niezależnie od wieku. Również miejsce ich umieszczenia jest dowolne.

Tatuaże tymczasowe są bardzo łatwe w aplikacji i odporne na działanie wody. W zależności od warunków użytkowania pozostają na skórze nawet do siedmiu dni. Bez problemu można je również usunąć szybciej.