Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Tymczasowe tatuaże damskie

Kobieta jako motyw tatuażu jest bardzo popularny. Wyjątkowa w swej postaci, może być przedstawiona jako bogini lub zły demon, być elementem większej całości, ale przede wszystkim symbolem piękna, delikatności i subtelności. Swego czasu rozpoznawalni z takich byli marynarze, najczęściej mieli duże tatuaże na plecach lub klatce piersiowej.

-29%
-20%
-20%
-33%
-20%
-20%
-31%
-31%
-26%
-20%

Tatuaż damski - delikatna ozdoba kobiecego ciała.

Przepiękne, kolorowe i czarno-białe kompozycje będą świetnie prezentować się na skórze. Są to głównie wzory dla mężczyzn i kobiet, a postacie wplecione są w inne symboliczne motywy, takie jak kwiaty, w tym róże, czaszki, czy elementy zwierzęce

Sporych rozmiarów kompozycje, najlepiej zaprezentują się na torsie oraz udach, jednak mniejsze powinny świetnie pasować również na ramiona i łydki. Ich uniwersalny styl pozwala na eksperymentowanie i zmienianie designu z dnia na dzień. 

Tatuaż damski - łatwa aplikacja.

Tatuaże tymczasowe są bardzo łatwe w aplikacji, nie wrażliwe na działanie wody. W zależności od warunków użytkowania mogą utrzymywać się do siedmiu dni na skórze. Bez problemu również można je usunąć.