Wyświetlanie 1–24 z 147 wyników

Małe tatuaże tymczasowe

Chcesz wyrazić siebie, jednak nie chcesz przesadzić z wielkością tatuażu? A może chcesz uzupełnić swój duży wzór o mniejsze elementy? Małe tatuaże mogą być świetnym wypełnieniem i dokończeniem tematu dużego, na który się zdecydujemy. Ich szeroki wybór na naszej stronie pozwoli Ci na pewno dobrać coś dla siebie. Być może natchną Cię one do kolejnych niesamowitych projektów.

-43%
-12%

Minimalistyczne tatuaże - małe ozdoby na Twoje ciało.

W tej kategorii znajdziemy tatuaże o szerokiej gamie tematycznej i kolorystycznej, różniące się stylem. Należą do nich również tatuaże, które mają imitować biżuterię. Świetnie sprawdzą się na nadgarstkach, kostkach, stopach, szyi, ramionach czy obojczykach. Preferowane przez kobiety, również odnajdą swoich fanów płci męskiej.

Odważ się - przetestuj mały zmywalny tatuaż i sprawdź, czy jesteś gotowa/y na prawdziwy.

Małe tatuaże są subtelne i eleganckie, mogą sprawdzić się jako uzupełnienie kreacji. Będą doskonałym dodatkiem na plażę, aby podkreślić wybrane fragmenty ciała.

Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji oraz odporne na wodę. W zależności od warunków użytkowania, pozostają na skórze do siedmiu dni. Bez problemu można je również usunąć.