Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Tymczasowy tatuaż piórko

Motyw pióra w tatuażu jest popularny, silnie związany z ptasią naturą – skrzydłami, lataniem, lekkością czy zwiewnością. Pojedyncze pióra symbolizują duchowość, kreatywność czy siłę, również zmierzenie się z nowym etapem w życiu.

-20%
6,99
-25%
-25%

Tatuaż z motywem ptasiego piórka - co symbolizuje?

Spotykany już w dawnych czasach, na przykład w plemionach indiańskich, które często nawiązywały do natury i cech, z którymi dane elementy się wiązały. Zwierzę, od którego pochodzi również symbolizuje charakter człowieka. I tak orle pióro było swego rodzaju nobilitacją, oznaką siły, zwinności, ale również elementem łączącym ze światem duchów, zaświatami. Natomiast pawie pióra łączone są z bogactwem, ekskluzywnością, dostojnością, jednakże według przesądów ludowych przynosi ono pecha! 

Tatuaż delikatny dla skóry jak piórko - zmywalny tatuaż kilkudniowy.

Wkupujące się w łaski obu płci, piórka pojawiają się praktycznie na całym ciele tatuowanych: stopach, rękach, przedramionach, nadgarstkach czy plecach, ale również w rozmaitych innych miejscach jako uzupełnienie wzoru. Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody. Mogą przetrwać na skórze do siedmiu dni lub łatwo zostać usunięte wcześniej.