Wyświetlanie 1–24 z 32 wyników

Tymczasowy tatuaż pod biustem

Bardzo popularnym i kochanym przez kobiety motywem są tatuaże umieszczone pod biustem. Piękne ciała wyglądają jeszcze bardziej seksownie ozdobione symetrycznymi wzorami na żebrach i brzuchu. Eleganckie, przypominające biżuterię, nawiązujące do symboliki czy kultury, w tej kategorii każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

-17%

Podkreśl swoje kształty niebanalną grafiką - tatuaże pod biust na każdą okazję.

Tatuaże pod biustem są dedykowane dla pewnych siebie, atrakcyjnych kobiet ze względu na miejsce oraz sposób ekspozycji tego typu dziary. Najlepiej prezentuje się na zadbanym ciele, które zostanie dodatkowo podkreślone tatuażem na przykład w stylu koronki. Pośród nich kolorystyka jest dowolna, również może być symboliczna lub po prostu ładnie dobrana do całości. Często są to tatuaże symetryczne, chociaż spotyka się wzory również asymetryczne, które robią równie duże wrażenie.

Kobiece tatuaże pod biust - seksowna i zmysłowa ozdoba na wakacje.

Tatuaże tego typu są noszone głównie dla osoby bliskiej, która jest w stanie go zobaczyć w najczęściej zakrywanym miejscu. Będzie również zjawiskową ozdobą na plaży. Tatuaże tymczasowe są odporne na wodę. Pozostają na skórze do siedmiu dni, można je również usunąć szybciej.