Wyświetlanie 1–24 z 88 wyników

Tymczasowe tatuaże rękaw

Szerokim wyborem możemy podzielić się w kategorii rękawów. Tematyka tych tatuaży jest rozmaita i zadowoli damską oraz męską część społeczeństwa. Bardzo chętnie wykonują je na sobie mężczyźni, w tym wypadku motywy nawiązują często do prostych, harmonijnych linii, plemiennych wierzeń i zwierząt, którym przypisywane są konkretne cechy charakteru.

-20%

Tatuaż rękaw - modny tatuaż na całej ręce.

Kobiety często decydują się na bardziej subtelne elementy oraz rozmaitą kolorystykę. Tutaj dominują motywy roślin, kwiatów, zwierząt, którym przypisywana jest delikatność, filigranowość, piękno. Również popularne są wzory z linii i prostych kształtów. 

Zmywalny tatuaż na przedramię - sprawdź, czy odpowiada Ci tak duży tatuaż.

U obu płci spotykane są także biomechaniczne kompozycje, wyglądają interesująco zawsze. Metalowe elementy z kompozycją na przykład roślin zwracają uwagę wyjątkowością i fantastycznym podejściem do tematu. Dodanie do nich zwierząt bądź pozaziemskich istot zachwyca i zaskakuje. Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji i wodoodporne. W zależności od warunków użytkowania utrzymują się do siedmiu dni na skórze. Mogą być również szybciej usunięte w razie potrzeby.