Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Tymczasowe tatuaże religijne

Religia stanowi duży element życia wielu z nas. Aby wyrazić swoje emocje z tym związane mamy przygotowane dla Was wzory religijne, ale nie tylko chrześcijańskie. Proponujemy tatuaże z buddyjskimi motywami, również z aniołami i innymi symbolami. Tatuaże religijne pojawiły się już w starożytnym Egipcie. Co ciekawe, w Starym Testamencie jest wzmianka o tym, że chrześcijanie nie powinni się tatuować, jednakże jest to coraz popularniejsze, a tatuaże mają być wyrażeniem siebie.

-20%
-20%

Tatuaż religijny jako manifestacja Twojej wiary.

We wzorach na religijne tatuaże odnajdzie się każdy bez znaczenia jakiej jest płci. Kolorystyka tych tatuaży jest stonowana, częściej w czerni niż w kolorze. Miejsce przyklejenia takiego tatuażu jest naszym wyborem, prezentować się będą doskonale tak naprawdę na każdej części ciała. Tatuaże tymczasowe są łatwe w aplikacji i odporne na wodę. W zależności od warunków użytkowania utrzymują się do siedmiu dni na skórze. Bez problemu może je również usunąć.

Tatuaż krzyż - religijny tatuaż tymczasowy zamiast medalika.

Najczęściej spotykane motywy to krzyż bezpośrednio odwołujący się do wiary chrześcijańskiej, gołębica jako symbol Ducha Świętego, różaniec odnoszący się do kultu maryjnego czy aniołowie - czyste, potężne duchowe istoty.