Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Japońskie tatuaże tymczasowe

Niesamowite tatuaże z motywem samurajskim również w trybie tymczasowym. Wzory samurajskie są związane z filozofią życia – ochrona szlachetnych. Symbolizują oddanie się cnotom takim jak sprawiedliwość, odwaga, życzliwość, uprzejmość, uczciwość, honor i lojalność. Byli to silni fizycznie i psychicznie wojownicy, którzy potrafili pokonać lęk przed śmiercią.


Tatuaże Japońskie - wzory z krainy Samurajów i Yakuzy.

Jest to jeden z najpopularniejszych motywów w Japonii, często są duże, kolorowe i przyciągają wzrok szczegółowością. Najczęściej decydują się na nie mężczyźni. Idealnie pasują na rękach, klatce piersiowej lub plecach oraz udach a nawet całych nogach.

Tatuaże pachnące wiśnią - japońskie tatuaże tymczasowe na imprezę tematyczną.

Zakorzenione głęboko w japońskiej kulturze, tatuaże z samurajami pojawiają się w towarzystwie innych symboli tego kraju, takich jak natura, ale też znaki szczególne jak yin i yang, symbol harmonii. Ogromne tatuaże z wieloma szczegółami są wyjątkowym dziełem sztuki. Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody, łatwe w aplikacji i w zależności od warunków użytkowania przetrwają na skórze do siedmiu dni. Można je również bardzo łatwo zmyć.