Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Tymczasowy tatuaż smoka

Drakonidy od zarania dziejów pojawiają się w mitologii i folklorze. Przez większość kultur wschodu smok był traktowany jako istota szlachetna o wielkich możliwościach, w Europie uważano, że są to stworzenia złe i lubujące się w ciemności.

-17%

Tatuaż z motywem smoka - moc i szczęście ukryte w tatuażu.

Symbol smoka ma przeróżne znaczenia: od siły i mądrości do chciwości i zła. Najpopularniejsze są smoki chińskie reprezentujące powodzenie i dobrą wiarę, japońskie stanowiące równowagę oraz celtyckie w założeniu symbolizujące siłę. Kolor smoka również może mieć znaczenie. Czarny to oznaka mądrości, zieleń to życie oraz ziemia, niebieski symbolizuje lenistwo, współczucie i przebaczenie, żółty jest egocentryzmem lub byciem pomocnym, za to złoty to życzliwość i pomoc

Bestia na Twoim ciele - motyw smoka w tatuażu.

Tatuaże te są kolorowe, szczegółowe, piękne. Noszone bez względu na płeć, są popularne na rękach, klatce piersiowej, plecach i nogach. Oszałamiające wzory oplatającego się smoka na pewno przyciągną wzrok otoczenia. Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody, łatwe w aplikacji i w zależności od warunków użytkowania przetrwają na skórze do siedmiu dni. Można je również bardzo łatwo zmyć.