Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Tymczasowy tatuaż zegar

Czas nieubłaganie nam ucieka, a częstym symbolem na tatuażach jest zegar. Wyjątkowy symbol przemijającego czasu, w połączeniu z czaszką przypomina o śmierci i nieubłaganym końcu istnienia. Zegar może być również symbolem pewnych wydarzeń w życiu, które mocno wpłynęły na noszącego.

 

-33%
-33%

Twój własny zmywalny zegar - tatuaż tymczasowy.

Godzina wskazywana przez zegar może być informacją o czasie danego wydarzenia. Jako symbol miłości pojawi się w otoczeniu róż lub towarzystwie inicjałów. Ciekawym jest znaczenie zegara słonecznego, który oznacza rozwijającą się cywilizację lub zależność człowieka od sił przyrody. Zupełnym przeciwieństwem symbolicznym będzie zegar bez wskazówek jako niepogodzenie z przemijaniem, bunt przeciwko upływającemu czasowi.

Uczcij ważną datę na własnej skórze - tatuaż z zegarem.

Noszone niezależnie od płci, zegary stanowią często główny temat, a czasem ozdobę głównego tematu tatuażu. Są mocno uniwersalne, mają wiele symbolicznych odniesień i znajdą swoje miejsce w wielu miejscach. Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody, łatwe w aplikacji i w zależności od warunków użytkowania przetrwają na skórze do siedmiu dni. Można je również bardzo łatwo zmyć.