Wyświetlanie 1–24 z 139 wyników

Tymczasowe tatuaże zwierzęta

Motywy zwierzęce w tatuażach to wzory bardzo popularne, wyrażające sympatię dla danego gatunku lub też o głębszym znaczeniu. Każde zwierzę oznacza inną cechę, którą noszący reprezentuje lub nad nią pracuje.

-32%
16,99
-32%

Najpiękniejsze wzory tatuaży zwierzęcych.

Ptaki są często spotykane w takich dziełach. Wyjątkowym zwierzęciem jest feniks, ognisty ptak, reprezentujący zwycięstwo życia nad śmiercią, walkę i zwycięstwo po wielkich trudach. Znów jaskółka jest zwierzęciem oznaczającym opiekę. Uwielbiane lisy symbolizują egoizm i przebiegłość, aktualnie bardzo popularny, jest coraz częściej kojarzony z magią i szczęściem. Natomiast lew jest symbolem odwagi, pewności siebie.

Twoje ukochane zwierzę zawsze przy Tobie - tatuaż z psem lub kotem.

Tatuaże z motywami zwierzęcymi są wybierane bardzo często przez kobiety jak i mężczyzn, rozmieszczane na całym ciele, prezentują się zawsze świetnie. W bujnej kolorystyce, stylizowane i klasyczne, przykuwają wzrok otoczenia. Tatuaże tymczasowe są odporne na działanie wody, łatwe w aplikacji i w zależności od warunków użytkowania przetrwają na skórze do siedmiu dni. Można je również bardzo łatwo zmyć.